#1 2008-02-03 12:45:12

vaco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 28
Punktów :   

Chce SILNEGO Sojuszu

Autor: vaco

WITAM
Widze ,ze juz dostalem (prawie )pierwyszy glos ,ale nie o tym...Chce kandydowac do rady sojuszu,motywujac to tym,ze jestem wspolzalozycielem,wiem co i gdzie w trawie piszczy.Chce swoja obecnoscia w radzie wzmacniac sojusz,poprawiac jego dzialnie...chce namawiac szlonkow soja do aktywnej wspolpracy,bo tylko w ten sposob mozemy zaisniec na tym jekze ciezkim uni.Szczerze,to gram na 2 uni tez i powiem,ze nie jest tam tak przesrane jak tutaj(mniejsza agresja)chociaz 4 moony juz mam .Chcialbym,jesli stararczy nam sil i wytrwania,aby Ice-Dragons stal sie legenda uni3,w ten sposob,aby pytajac kogos o nasz grupe,kazdy ja kojarzyl i dobrze znal.Wiem,ze to nie przyjdzie samo,wiem,ze musimy byc zmotywowani,zgrani nie szczedzac przy tym wolnego czasu,a czasami i bedzie trzeba zrezygnowac ze spacerku,czy wypadu na piwko.Swietnie rozumiem Wasze potrzeby w swiecie OGame i postaram sie pomoc Wam slabszym i tym silniejszym,a doswiadczenia w tej zabawie mam spore.Wiem tez,ze sojusz bez floty,to nie jest sojusz,to raczej ogrodnictwo i uprawa metalu,krysztalu i deuteru,jednak budujac flote nie mozemy wyrzec sie i nie moze to ze soba kolidowac.

To tyle,jesli chodzi o moje przekonania,ze wlasnie na mnie powinniscie glosowac.

Pozdrawiam.


http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/251/4/f/Incarnum_Dragon_by_Ironshod.jpg

Offline

 

#2 2008-02-04 17:07:49

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Chce SILNEGO Sojuszu

Poniewaz chcesz,jak ja silnego sojuszu,a i doswiadczenie masz niemale,oddaje na ciebie swoj glos.Sorki dla Grubasso,ale sami ustalilismy ilosc oddanych glosow.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#3 2008-02-07 20:44:16

vaco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: Chce SILNEGO Sojuszu

Witam.Wzwiazku z zaistniala sytuacja (przepraszam)swoje glosy oddaje Anenowi jesi zdecyduje sie kandydowac,jesli nie nastepnemu kandydatowi popieranego przez Tigera,jesli znow kandydata nie bedzie glosy moje nich przejda na rzecz Grubasso.Jesli znajdzie sie dla mnie jakies nowe konto(obecne nie wchdza w gre)zglosze to do GO i zaczne razem z wami grac.Narazie zycze milej zabawy,udanych zlomowan i chce wszystkich(prawie )pozdrowic.Ja dam sobie rade,gram jeszcze na uni2 wiec nie zapomne jak to sie robi.Wszystkim ktorzy na mnie glosowali bardz,bardzo dziekuje i uwierzcie,ze pisze to ze łzami w oczach.Kocham Was i uni3.


http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/251/4/f/Incarnum_Dragon_by_Ironshod.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielkadroganinja.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.adamsowie.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl