Nazwa forum


#1 2008-02-01 18:09:26

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Jeden post dziennie na kazdego

Przeczytalam dzisija wiadomosc do calego sojuszu , zostal napisany przez Tigera do calego sojuszu.

Chce sie wypowiedziec na ten temat.

Moim zdaniem jest to totalny bezssens,  terroryzowanie  i zastraszanie sojusznikow tym ze wyleca z sojuszu, przeciez nie kazdy ma cos waznego codziennie do powiedzenia a zmyslanie i nabijanie durnymi postami to jest bezsensu.

Nie wiem moze sie myle ale takie jest moje zdanie. Uwazam ze kazdy powinnien napisac jais tam post alecodziennie to jest przesada.
Wydawalo mi sie ze narazie nie wywalamy nikogo z sojuszu. tak mi sie cos obilo o uszy

Offline

 

#2 2008-02-01 18:16:03

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Masz racje tylko w jednym:WYDAWAŁO CI SIE


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#3 2008-02-01 18:35:56

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Tiger nie chodzi o to ze chce sie z toba poklocic czy cos w tym stylu ale szczerze mowiac to ja mam juz dosyc tego czytanie ze a bo jak nie to zaczynacie wylatywac z sojuszu.
Wiem ze do mnie tego nie pijesz bo ja jestem aktywna pisze z sojusznikami udzielam sie na tyle na ile moge, nie chowam dupy za sojuszem, zawsze jestem gotowa do ataku, do pomocy do wymiany surowcow. Wiec nie pisz bzdur ze do mnie sie to dotyczy

Offline

 

#4 2008-02-01 18:44:07

armagedon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 76
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Na prośbę Tigera wypowiadam się w temacie. Jeden post dziennie może to nie jest najlepszy pomysł. Są ludzie, którzy nie mają czasu na siedzenie przy kompie. Ja w tej chwili jestem na urlopie więc mogę siedzieć do woli, ale od poniedziałku wiele się zmieni, bo wraz ze zmianą miejsca pracy zmieni się również to że będe dostępny tylko późnymi wieczorami. Do tej pory gdzie pracowałem mogłem sobie pozwolić na grę w tle pracy, ale teraz wszystko się zmieni i będą mi patrzeć na ręce bardzo uważnie. Ale pomysł z pomocą słabszym i mniej doświadczonym graczom  jest bardzo dobry. Mam na mysli Pisanie o różnych kruczkach i radach jak grać aby wygrać.

Offline

 

#5 2008-02-01 18:50:00

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Armagedon dokladnie to samo napisalam w innym temacie z pomoca i zabieraniemem slabszych na wypady wojenne ale chetnych nie bylo tylko Mareczke sie wypowiedzial na ten temat.

Offline

 

#6 2008-02-01 19:25:11

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Ja rozumiem kazdego...praca,nauka.Przciez Grubasso,Suwerum wracaja zawsze wieczorami i nic im nie zarzucilem do tej pory.Kazdy ma swoje zycie,a co sie z tym wiaze - obowiazki.Ale widze ich aktywnosc na forum,widze ich zainteresowanie,rozumiem ich pytania i jesli moge - pomagam.Czy komus nie pomoglem,nie przkazalem swojej wiedzy,czy sa tacy,ktorym odmowilem,jesli pytali?nie,a to dlatego,ze chca wiedziec,Armagedon opisal na forum czego sie nauczyl,co mu przekazalem,Raisins zas,gdy uratowalem jej flote przed LOBO,nawet nie podziekowala,a jej fs,czy atak,byl godny placzu,ale tego ze smiechu,obwinila za to Grubasso,ze ja wprowadzil w blad.To nie jest i nie bedzie oboz,niech zostana ci ktorzy chca,a inni moga bez zadnych kosekwencji odejsc,lub zmienic sojusz.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#7 2008-02-01 19:28:52

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Tiger jezeli twierdziszz e ci nie podziekowalam za twoja pomoc to moge wygrzebac archiwum z gg, ja ciebie nie obwiniam za dobre chceci, jedynie zwrocilam ci uwage za styl. Nie wiem na jakiej podstawie zarzuciles mi ze jestem nie aktywna i nie pisze postow lub nie kontaktuje sie , nie radze sie sojuszu. To mnie zabolalo. bo to jest klamstwo z twojej strony. jestem jedna z najbardziej aktywnych

Offline

 

#8 2008-02-01 19:32:09

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Zaraz,zaraz.Czy ja pisalem o braku Twojej aktywnosci?nie...pisalem o twojej ostatniej wypowiedzi,ze nie polecisz,bo flote robisz,a masz jej sporawo,wystarczy w ststy spojrzec.Nie mowie,ze jestes nieaktywna,czytaj ze zrozumieniem.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#9 2008-02-01 22:52:13

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Zgadzam sie z Gumi ze fajnie byloby usyszec od innych co mysla i co moze chcieliby zmienic. Wtedy sojusz naprawde by nabral jakiej barwy, sensu i znaczecia. Moze i dobrze ze Tiger i ja w jakis sposob mielismy starcie, chociaz nie uwazam ze to bylo starcie tylko wymiana pogladow. Teraz widac dokladnie kto jest zainteresowanym sprawami soja i kto ma nauwadze dobro sojuszu naszego.

Spor pomiedzy mna a Tigerem zostal jakos wyjasniony, teraz trzeba tylko podjac dzialanie w tej sprawie i zobaczyc jakie beda efekty. Ale do tego potrzebny jest caly sojusz a nie kilka osob. Kilka osob nic nie zdziala.
Ja mam wrazenie ze wiekszos osob siedzi tu bo siedzi bo dobrze jest skryc sie pod skrzydlami soja ale na tym rzecz nie polega.

Prosze was wezcie sobie to do serca i dajcie cos z siebie, jakies pomysly na uleprzenie soja.
Napewno kazda propozycja ktora wyjdzie od was zostanie rozpatrzona

Mysle ze moze to nas czegos nauczy i teraz bedzie lepiej, moze sojusz na tym zyska. Przynajmniej ja mam taka nadziej.

Offline

 

#10 2008-02-02 13:19:46

Maciek22

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 179
Punktów :   

Re: Jeden post dziennie na kazdego

Jak czytam wasze posty w tym temacie to obawiam się czy ktokolwiek z akademi mógłby przejść do I.D

Offline

 

#11 2008-02-02 14:37:26

Aleksandrus

Użytkownik

10874588
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 247
Punktów :   
WWW

Re: Jeden post dziennie na kazdego

aI.D przeżywa ..milczenie owiec'' .


I.D będzie królować na Uni3 !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niszcze.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.wielkadroganinja.pun.pl www.counter-zabijamy.pun.pl www.adamsowie.pun.pl