Nazwa forum


#1 2008-03-28 12:14:42

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Troche niesmacznie.

Sluchaj Grubasso.Jak chcesz,to zabierz mi ten dziwny tytul moderatora i daj Raisins,bo Sexy,to troche nie pasuje.w koncu to forum razem z aka odwiedz prawie 30 osob i chyba niekazdy chce wiedziec,co ty czujesz do Raisins.Myslalem,ze to forum ma sluzyc nam wszystkim,a nie twoim potrzebom i uczuciom prywatnym.A co do fotki raisins tez nie wiem co myslec,jak malpa robi sama sobie loda.Troche to wstyd i przesada,jak na mezatke.Wogole mam odczucie,ze to forum jest juz nielubiane przez wiekszos,a opanowane,przez garstke naszch czlonkow.Jeszcze toroche,to zobaczycie,nikt tu nie bedzie wchodzil,bo po co?Poznawac czyjes orjentacje sksualne,ktore kojarza sie z seksem natury nieludzkiej? raczej nie.Pomyslcie co z siebie robicie i ,ze ludzie na to patrza,a wcale nie maja ochoty.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#2 2008-03-28 17:07:02

grubasso

Gość

Re: Troche niesmacznie.

Po pierwsze Tiger to sexy ma rasinis a ty masz modo jakbys nie zaóważył , po drógie to zrobiłem to dla niej bo chciała a jaestem adminem wiec kto by to jej zrobił? a co  do fotek to kazdy moze tam wklejac co mu sie podoba , po trzecie to kazdy z naszej organizacji moze robic na tym forum co mu sie podoba tzn. ze jest duzo działów opisanych na poszczególne tematy i w nich sie maja udzielac , po czware to  nie kocham rasinis , tym to mnie rozjebałes , lubie z nią rozmawiac i tyle

nie masz sie czego czepiac?

duzo ludzi ostatni nazeka na twoje zachowania , co jest z toba chłopie?

 

#3 2008-03-28 17:52:04

grubasso

Gość

Re: Troche niesmacznie.

ci co nas opuszczają i co chcą nas opuscic.

nie kłucmy sie!

 

#4 2008-03-28 17:52:53

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

hm powiem tylko tak

galeria sluzy do dodawania ciekawych smiesznych zdjec, malpka nie ma nic wspolnego z upodobaniami seksualnymi, zdjecie pokazuje jak zwierzeta potrafia byc smieszne.
Co do uczuc grubasso do mnie to jak moze mnie kochac skoro widzial mnie na zdjeciu i nic pozatym, to ze lubimy ze soba porozmawiac o wszystkim i o niczym nie ma nic wspolnego z uczuciami czy kochaniem. Z Toba tez rozmawiam na gg bardzo czesto i nikt Ci tego nie wypomina ani nie mowi ze ty czy ja sie kochamy. Tigerku troche relaksu forum nie sluzy tylko do gry forum to takze odskocznia od wszystkiego i poznawania siebie nawzajem.  Pozdrawiam Rodzynka

Offline

 

#5 2008-03-28 17:58:33

grubasso

Gość

Re: Troche niesmacznie.

heheh rodzynka

 

#6 2008-03-28 18:00:25

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

Wszyscy,to Ty i koto jeszcze?Poza tym to jest forum sojuszu i niewazne kto jest adminem i dlatego powinno sie pisac tu o sprawach i problemach sojuszu.Szkoda,ze nikt nie potrafi zajac sie np.prezentacja na forum ogolnym OGaame.Powiem,ze ten sojusz,to juz nie sojusz,to jest twor,ktorego nie wiadomo,jak nazwac.Zrobil sie w nim balagan,jak na tym wlasnie forum.A co do odejscia jak mowisz,to niech odejda,mi juz nie zalezy.Ja sobie rade dam.Nikt nikogo tu na sile nie trzyma,a odszedl kto? Anen,Jey?Bo nikogo wiecej nie pamietam.Kier? ty sam kazales go wyjebac.Ten wielki ekonom,co go chailes wyjebac,a ja to zrobilem w nocy,bo polecialy z jego strony pyskowki do ciebie?ok,ci odeszli,ale nie na moje zyczenie.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#7 2008-03-29 19:48:23

grubasso

Gość

Re: Troche niesmacznie.

Gumi pewnie ze wolno  ci cos powiedziec ,hehh  kazdy moze sie wypowiadac na forum o czym chce.

1. co do wątków osobistych to pogadac sobie moge z rasinic czy z kim innym na chatboxie na rózne tematy
i nie musze prosic o pozwolenie , po to to jest , co innego w postach , nie zaówazyłem zeby w jakims poscie sie umawiał z Rasinis na wirtual sex czy cos.

2. co do galerii to jak ktos nie chce oglądac to niech tam nie wchodzi , majac internet tez jak nie chcę czegos oglądac to nie wchodze , proste?

3.Tu sie zgadzam z tobą , ale pytanko do  Tigera , co ma wspólnego wiek gracza na ogame? liczy sie ten kto jest starszy czy ten co ma więcej pkt?

4.Jak?  nie kazdy ma ze mną kontakt?  moje gg jest na kazdym poscie, i jezeli ktos bedzie cos chciał na forum to moze do mnie napisac!!  A Rasinis chciała kolorek to jej zrobiłem , a sexy sie jej podoba. Aleksandrus juz mnie prosił tez o klolorek " dzisiaj ci zrobie"

Ps. o co tygrysie takie halo?

 

#8 2008-03-29 20:11:41

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

Dobrze.Rob co chcesz,to jest Twoje forum,niech Ci bedzie.Bede namawial do zaprzestania odwiedzin go przez graczy naszego sojuszu.Wykasuje to worum ze strony soja i sam sojusz pozostanie bez niego,lub z nowym forum.Wiesz dobrze,ze nie chodz o kolorki,tylko o podteksty seksualne,a na Ogame ich sie nie toleruje,sam widzisz,ze bany sa za takie rzeczy,dlatego wlasnie,ze garja mlodociani.Ja sam zaprzestaje odwiedzin forum.

Ostatnio edytowany przez Tiger (2008-03-29 20:48:16)


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#9 2008-03-29 20:36:03

Aleksandrus

Użytkownik

10874588
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 247
Punktów :   
WWW

Re: Troche niesmacznie.

Dzięki grubasso.
Zgadzam się z tiger'em kolorki są oki, ale podteksty seksualne-niezbyt (ja sam jestem młody ).
Wiek nie ma nic do gry, liczy się zaangażowanie (nawet nie trzeba mieć dużo pkt).


I.D będzie królować na Uni3 !!!

Offline

 

#10 2008-03-29 21:01:57

raisins

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

ok to ja sie jeszcze raz wypowiem

Wydaje mi sie ze zle zrozumieliscie podteks co to zdjecia malpki, ale tak wlasnie jest ze spoleczenswem niektorym mieszkajacym w posce BEZ URAZY, ale spotkalam sie z okropnym poczuciem humoru polakow ktorzy sa zestresowani a wiekszosc pewnie takich jest. Malpa nie ma nic do podtekstow seksualnych, zle rozumiecie to zdjecie ja je troszeczke inaczej widze moze dzieje sie tak bo mam psa i widze co on robi. A przeciez nie bede za kazdym razem sie zgarszac jak on sobie myje prywatne czesci swojego ciala. lUDZIE ZRELAKSUJCIE SIE!!!!


To zdjecie nie ma nic wspolnego z SEKSEM czy innymi tego typu sprawami, czy jak jestescie w ZOO i widzicie zwierzaki jak myja swoje czesci ciala czy w innych sytuacjiach to co lecicie do derektora ZOO ze skarga na zwierzaka bo cos niestosownego zrobil. Wybaczcie ale jestescie smieszni.

Poraz kolejny napisze zdjecie pokazuje jak zwierzeta potrafia byc smieszne i nieobliczalne. "TAK malpa robi sobie loda" chore stwierdzenie z waszej strony.
Powiem jeszcze jedno zamykanie forum, usowanie go czy zakladanie nowego tez mija sie z celem, ten co ma sie udzielac to bedzie a ten co nie chce sie udzielac to nie bedzie. A to z kim kto gada to jest  kazdego indywidualnea sprawa i czy to bedzie sie odbywalo tutaj czy gdzieindziej to na to nie mamy wplywu.

Ogame to jest tylko i wylacznie gra a nie sprawa zycia i smierci, wazne jest to abysmy sie poznawali na wzajem a nie tylko skakali sobie do oczu. Bo szczerze mowiac jedynie to  moge powiedziec ze znam ale Tigera i Grubego bo reszta nawet palcem nie kiwnie. Odzywacie jak cos sie dzieje niby niesmacznego na forum to pelno sie znajdzie czytajacych i wyrazajacych swoje opinie a tak to nikogo nie ma i cale G sie dzieje na forum. Wezcie ta energie przeznaczcie moze na cos pozytecznego a nie tylko opierdzielanie innch i doszukiwanie sie bzdur.
Nawet do glowy by mi nie przyszlo ze zrobicie takie wielkie HALO z niczego.
A to ze mam przy nicku sexy to moja indywidualna sprawa a jak bede chciala to poprosze Grubek i napisze mi cos innego

A co zdjecia synka Grubego dlaczego nie, ma czym sie pochwalic wiec to zrobil i przeciez nikt mu tego nie zabroni

Ostatnio edytowany przez raisins (2008-03-29 21:23:08)

Offline

 

#11 2008-04-06 19:55:51

vaco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

Witam caly Ice dragons.Chcialem powiadomic ze po ogaladnieciu konta ktore Dembek dostal od Anena posatowilem wrocic do gry razem z wami nawet kosztem uni2 chociaz tam tez jestem bo mamy wojne.Postaram sie pomoc i sprobowac moich sil z tigerem i cala reszta soja.


http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/251/4/f/Incarnum_Dragon_by_Ironshod.jpg

Offline

 

#12 2008-04-08 13:16:30

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Troche niesmacznie.

aGang poprosil mnie,abym w stapil w jego szeregi na czas wojny.Nie wiem dokladnie do kiedy to potrwa,ale wroce do Was napewno.Sluchajcie sie Grubasso i Vaco,ja tez bede tu zagladal.Trzymajcie za mnie kciuki


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielkadroganinja.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl www.counter-zabijamy.pun.pl