Nazwa forum


#1 2008-04-25 21:05:39

czoja UNI3

Gość

Kto chce...

Witam jestem dyplomatą aG_A. Tak jak mój główny sojusz G_A zrobił z AGMW wspólny sojusz G_AGMW tzw. sojusz złomiarzy oczywiście tymczasowy, tak samo aG_A chciała zrobić osobny tymczasowy sojusz złomiarzy kto by chciał sie pobawić w złomy itp. mógłby napisać podanie i sie bawić a ci którzy wola kuć Eko to by zostali w sojuszu. I przy takiej sytuacje nie ma mowy o złomach np.; DT lub satelit. Bo w takim sojuszu byli by ci co chcą i są przygotowani.
np. Tag [aG_AI.D] nazwa [ekipa remontowa2]
I np. 5 graczy z aG_A i 5 od was i mamy 10 osobowy sojusz złomiarzy potem jakąś wojenka żeby sie pobawić i zgrać.

Proszę o przemyślenie mojej propozycji, jeżeli sie zgodzicie nie daje 100% pewności ze Bedzie to z wami bo rada akademii musi was zaakceptować ale to juz po waszej zgodzie.

Pozdro  Czoja  aG_A


 

#2 2008-04-26 21:34:47

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Kto chce...

Nasz sojusz postanowil rozwijac sie jednak sam,tak samo,jak sam zlomowac,czy byc zlomowanym.Nie jestesmy na tyle przygotowani,abysmy mogli pozolic sobie na zabawy,mamy nieco inne zamiary i zalozenia.Nie gniewaj sie,ale musimy odmowic.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legionyciemnosci.pun.pl www.akro.pun.pl www.lifehousemusic.pun.pl www.gra-komunikacyjna.pun.pl www.pokeworld.pun.pl