#1 2008-06-26 18:16:15

AnEn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 20
Punktów :   

do osób z AK

Witajcie! Chce was poinformować iż "ERA" ocen się skończyła lecz w zamian za to powstała nowa zasada... Raz na 7 dni na forum musi się znaleść choć 1 RW z attaku. Jeśli ktoś ma wiecej niż 5k pkt. i nie zaatakowal nikogo przez 7 dni bez uzasadnienia np. strata floty,bądź urlop. Zostanie wydalony z sojuszu...


Rób Co Chcesz Niczego nie żałuj. Chciałeś, Wybrałeś W DupE Mnie Pocałuj!

Offline

 

#2 2008-06-26 23:57:31

kubi16

Użytkownik

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 72
Punktów :   
WWW

Re: do osób z AK

Jeśli można Kim ty jesteś???! Pojawiłeś się na forum całkiem niedawno Tiger nikogo nam nie przedstawiał. AK to też gracze. Pomiatanie nami jest nie fer. Jeżeli Tiger ,albo Maciek Cię przedstawi to o.k. Jakoś to ni e nastąpiło. Co Cię AK obchodzi. My nie mamy wgłądu w skład sojuszu głównego. Ja gram od kilku miesięcy i nie wiem Kim jesteś.
A gdzie są Twoje RW?

Ostatnio edytowany przez kubi16 (2008-06-27 00:03:04)

Offline

 

#3 2008-06-27 05:56:06

AnEn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: do osób z AK

wiesz kim jestem? jestem szefem AKA ... juz wiesz i jestem starym graczem z I.D....


Rób Co Chcesz Niczego nie żałuj. Chciałeś, Wybrałeś W DupE Mnie Pocałuj!

Offline

 

#4 2008-06-27 08:23:47

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: do osób z AK

Wszystko to moge potwierdzic.Anen jest praktycznie od poczatku I.D.To on pomagal mi go zakladac i ulepszac,a aka,to on byl pierwszym zalozycielem i szefem,wtedy byl Armagedon w aka jeszcze,wyszlo tak,ze Armagedon jest najlepszym graczem,ktory wychowal sie w aka i jednym z najbardziuej aktywnych teraz w sojuszu glownym.Anen zmien nick na forum,tak mowi regulamin.
Kubi nie denerwuj sie,to nie jest zadne pomiatanie,to pchanie do rozwoju innych.Kiedys byly cwiczenia w formie acs,nauka bezpiecznego fsa,teraz to zamarlo.Jesli Maciek twierdzi,ze 1 RW na tydzien,to duzy wysilek,to ja dziekuje takim graczom.Moja zasada jest taka''Dzien bez R.W,dniem zmarnowanym''


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#5 2008-06-27 18:03:13

Maciek22

Moderator

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 179
Punktów :   

Re: do osób z AK

Mi chodziło o to, żeby nie wyrzucać graczy jeśli np. nie mają czasu na RW i tylko FS wysyłają.
Można by dać na początek ultimatum.

Offline

 

#6 2008-06-27 23:40:45

kubi16

Użytkownik

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2008-02-25
Posty: 72
Punktów :   
WWW

Re: do osób z AK

Tiger spoko. Tylko jak Ty buś się poczuł grają wsojuszu gdzie co miesiąć zmiana szefa i kupa sprzecznych zarządzeń? No i wczoraj czytam posta od nie wiadomo kogo że mam robić to czy tamto. Wypada się przedstawić. Na U58 jestem w top 500 i mam swój sojusz na 37 miejscu. Chciłem tam robić akademię ,ale po tych doświadczeniach tutaj odpuszcze sobie chyba. A RW raz na tydzień to rzeczywiście śmiech. Nigdy nie chciałem zaśmiecać forum ciągłymi RW z farmingu bo kogo to że obleciałem w dzień 5 czy 6 planet i skasowałem 500 czy 700 k materiały. Nuda. Daję tylko ciekawsze RW.

Offline

 

#7 2008-06-28 06:19:10

AnEn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: do osób z AK

moze i nuda ale z kad ludzie maja sie dowiedziec co robisz? czy jestes aktywny? a moze mamy sami sie dowiadywac?


Rób Co Chcesz Niczego nie żałuj. Chciałeś, Wybrałeś W DupE Mnie Pocałuj!

Offline

 

#8 2008-06-28 09:00:08

Danonek

Zbanowany

9151181
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 31
Punktów :   

Re: do osób z AK

Ja zgadzam się z Kubim^^ to jest bez sensu;> każdy gra na swój sposób i od tego jest AKA.. a to, że Ty czy Tiger jesteście zajebisci^^ to nie znaczy, że już każdy ma być taki kto z Wami gra^^

Offline

 

#9 2008-06-28 09:04:45

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: do osób z AK

Kubi,ja calokowicie sie z toba zgadzam,ale naprawde Anen gdy byl kiedys szefem aka,to teraz byscie mieli wygrana wojne.Co jest za sens ja wypowiedziec,gdy wypowiadajacy niedlugo po tym idzie na urlop,a o wiele slabszych graczy zostawia na pastwe losu?Nie bylo w tym zadnego sensu.Co do R.W,to ja tez smieci nie eklejam,(ale tu znow Maciek),jesli jedno RW to jest duzo na tydzien,to cos jest nie tak....cos zlego sie dzieje,zamiast sie rozwijac...Widzialem nieudolna aka,dlatego te zmiany powracajace zreszta,bo zmiany zaszly za czasow Macka.Dlatego nastapil porot do tego,co bylo,a RW tylko bedzie potwierdzac owoce parcy Anena w aka.Przeciez kazdy chce byc silny ,dlatego ja dla aka tez chce jaknajlepiej.


Danonek,troche niezrozumienia jest w tobie,a i pelen ironii jestes.Ja nie jestem zajebisty,ale nie ukrywac,ze chcialbym byc,bo to jest cel,do ktorego dąży sie w kazdej grze.Dlatego jest aka,dlatego jest w niej ktos juz doswiadczony,nie mowie,ze reszta,to nooby,ale musisz przyznac,ze lamicie w sojuszu.Jesli nie chcesz byc zajebisty,jak sam to ujoles,to po co grasz?


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warszawawlochy.pun.pl www.twojakomorka.pun.pl www.komandosi.pun.pl www.sonyjava.pun.pl www.krwawekruki.pun.pl