#1 2008-06-18 18:09:46

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Tiger

Witam.moje gg:386760
Planety ulegly zmienie polozenia i nie chce juz ich wymieniac,chociaz latwo je znalesc ;)po slynnym moim banie i robie poscik na nowo  jestem wredny, farmie, psuje floty, paru(nastu) gosci w 1gali przestalo przeze mnie grac  bo jestem trudnym sasiadem.
Aha, lubie handel, ergo jak ktos chce kupic, sprzedac, mozemy sie zawsze dogadac...;
       
W Ogame gram od Sierpnia 2007 roku.Założylem sojusz ''Lady Pank''po dołączeniu kilku członkow demokratycznie zmienilismy nazwe na ICE-DRAGONS.Bylem sam z Vaco,potem dolaczyl Kier,zalozylismy akademie,ktora jak sie mialo okazac stala sie wielkim niewypalem.Natepnie poznalem kilku warosciowych ludzi ktorzy sa w tym sojuszu.Poznalem Grubasso i Gumi,ktora zaprosilem tutaj.Staralem sie poprowadzic sojusz ktorym kierowalem w miare moich sil.Jeszcze wczesniej dolaczyla Iskiereczka,ktora dzwigla sojusz w rankingachP.Poza tym rozwalilem 2 sojusze i ich czlonkow zwerbowalem wlasnie tutaj.To chyba wszystko.


                                                  PRYWATNIE:JEZUUUUUUUUUU.

Interesuje mnie zycie na goraco,ladne dziewczyny i szybkie samochody.Nie zapomne tez o sporcie,a to pilka nozna.Ulubiony klub:LEGIA WARSZAWA,kapelaka:KOBRANOCKA I LADY PANK.

SKAD? Słupca kolo Poznania


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uday-priyanka.pun.pl www.potracheotomii.pun.pl www.metro-station.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.saar.pun.pl