Nazwa forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-10 14:35:35

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Jesli odejde...

Chce Wam poeiedziec,ze mam zamiar opuscic sojusz,a moze nawet Ogame.Na moje zamierzenia skłanaja sie sprawy prywatne i Wasza niechec wspołpracy z sojuszem.Przekaze sojusz w dobre rece,bedziecie mogli bawic sie i rozwijac jak do tej pory,a nawet lepiej.Moja decyzja jednak nie jest ostateczna,musze jednak uregulowac swoje sprawy,aby nabraly sens zycia.Pisze tu,bo nie stac mnie na pozegnanie z Wami,z tymi z którymi sie juz w jakis sposób zżyłem i przykre byloby to dla mnie.Jesli odejde,to zycze wszystkim powodzenia,udanych złomowań i jakze waznej współpracy.

Bywajcie.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#2 2007-12-10 19:45:06

grubasso

Gość

Re: Jesli odejde...

Przestan pierdolic farmazony!!! włącz sobie urlop i tyle.sojusz bedzie na ciebie czekał.
ja raz na urlopie byłem 4 miesiące. i dalej gram. to juz ponad 2 lata.
Wiec sie  nie rozklejaj , widzisz ze sojusz sie rozwija i to w dobrą strone.
I mnie nie wkórwiaj!!
hehhehehe

 

#3 2007-12-15 17:48:51

mareczek75

Gość

Re: Jesli odejde...

Właśnie Tiger, urlop a nie żadne odejście. Ja w tym sojuszu i grze pozostałem dzięki Tobie i nie wyobrażam sobie dalszej gry bez Ciebie jako przywódcy. Tak jak pisała Gumi "zakladasz sojusz, rozwijasz sojusz, laczysz sojusz, umacniasz sojusz... a potem "biore swoje zabawki ide do innej piaskownicy"?" - nie możesz nam tego zrobić.
Przemyśl i..... napisz że zostajesz ;-).

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.counter-zabijamy.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.adamsowie.pun.pl www.wielkadroganinja.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl