Nazwa forum


#1 2008-01-24 10:23:33

armagedon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 76
Punktów :   

Poprawny FS niewykrywalny dla falangi

Witam
Po dzisiejszej rozmowie z Tigerem okazało się że moje FS-y są nieprawidłowe, bo widoczne na falandze. Dla tych co nie wiedzą (do tej pory do nich sie zaliczałem) jeśli w twoim układzie słonecznym lub w pobliży jest ktoś kto ma księżyc, a ty go nie masz, to widzi każdy twój ruch. Do wykonania bezpiecznego FS-a należy flotę wysyłać na inną swoją planetę z misją stacjonuj. Zanim doleci do celu należy ją zawrócić i w tym momencie nie jest widzialna nawet przez falangę.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-01-24 11:14:25

Tiger

Administrator

386760
Call me!
Skąd: Słupca-W.L.K.P
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 478
Punktów :   

Re: Poprawny FS niewykrywalny dla falangi

Powiedzialem,bo pytales.Wczoraj pobawilem sie Grubasso falanga(prosil o fsa)i zobaczylem przez nią fsa Aleksandrusa.Szczerze,to smiech sam byl.Fs z misja ''napadaj''a do tego napadaj w zwiazku.Wybaczcie,ale w ten sposob nigdy nie bedziemy mieli konkretnej floty.To nie jest fs,to jest wystawienie floty na zaglade.Dobrze,ze to opisales,a przede wszystim,ze pytaszInni sie boja,czy wstydza,a to jest normalna sprawa,ze mozna czegos nie wiedziec,jak kazdy tez sie jeszcze ucze i nie wstydze zapytac kogos bardziej doswiadczonego.A ten fs o ktorym Ci mowilem,jest fsem najbardziej bezpiecznym,przy braku moona.Moze ktos to potwierdzi z wyzszego top.


Nawet gdy upadne,wstane i uderze,nie wierzysz ? sprawdz...


http://img175.imageshack.us/img175/9931/ladylogojl2.gif

Offline

 

#3 2008-01-24 15:09:03

grubasso

Gość

Re: Poprawny FS niewykrywalny dla falangi

a ja sie własnie zastanawiałem co mi tak deu brakuje. hehheheh

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mrocznewieki.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.wielkadroganinja.pun.pl www.adamsowie.pun.pl